Bezpłatna gazeta kulturalo-informacyjna: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Zabia Wola, Baranów, Jaktorów, Brwinów, Otrębusy

Szansa na zdrowie i radość z życia

2013-02-26

W celu odzyskania radości życia, poczucia zadowolenia i lekkości, pozbycia się blokad wewnętrznych oraz przerwania łańcucha życiowych porażek, w nowo otwartym gabinecie medycyny naturalnej wprowadzono terapię o nazwie „Wewnętrzna podróż”.

zdjęcie główne

Terapia jest najnowszym światowym osiągnięciem naukowym z dziedziny terapeutycznych sesji emocjonalnych. Zakorzenione głęboko w podświadomości przeżyte rozterki, żale a często wręcz traumy spowodowane życiowymi niepowodzeniami lub zachowaniem bliskich nam osób, przez wiele lat wpływają destruktywnie na nasze zachowanie i nasze zdrowie. Ostatnie odkrycia naukowe dowodzą, że tego rodzaju sytuacje mają ogromny wpływ na zdrowie komórek naszego ciała i są jedną z głównych przyczyn powstawania utajonego rozwoju choroby.

Profesor Dr Bruce Lipton, słynny amerykański naukowiec, zajmując się badaniami ludzkich komórek i DNA udowodnił, że skrywany przez lata żal, poczucie bycia niekochanym, niedocenianym lub skrzywdzonym powoduje narastanie wewnętrznego napięcia emocjonalnego, co ma destrukcyjny wpływ na ludzkie komórki. Bardzo często staramy się zapomnieć przykre chwile z naszego życia, skrywając je głęboko w sobie staramy się do nich nie wracać. Kiedy wspomnienia stają się coraz cichsze wydaje nam się, że już o nich zupełnie zapomnieliśmy. W istocie tak nie jest. Poczucie doznanej krzywdy, niewyjaśnione emocje, tkwią głęboko w nas i przez wiele lat wpływają na nasze samopoczucie, na zdrowie oraz na relacje międzyludzkie. Aby przerwać ten łańcuch zaburzeń trzeba wsłuchać się w swoje wnętrze, tę najsubtelniejszą cześć ludzkiej istoty i przejść terapię pod profesjonalną opieką. Prowadząca w tym procesie dyplomowana terapeutka pomaga odwrócić efekt, pobudzając tym samym wewnętrzną siłę do zupełnie nowej reakcji.

Po przejściu takiej sesji następuje w nas zdumiewająca przemiana odzwierciedlająca się w życiu codziennym, wnosząca także dobroczynne zmiany w naszym ciele. W trakcie kuracji odkrywane są najgłębsze warstwy naszego jestestwa po to, żeby poczuć ulgę, radość, nabrać siły i wiary w siebie, i móc cieszyć się życiem.

Najwspanialszym efektem końcowym jest w wielu przypadkach cofanie się chorób, ponieważ kuracja ma również pozytywny wpływ na nasze komórki. Autorką tej metody uzdrawiania jest Amerykanka Brandon Bays, kurację sprawdziła na samej sobie i dzięki niej cofnęła rozwój guza w brzuchu wielkości piłki koszykowej. Dziś jej metoda jest propagowana w wielu krajach i przynosi wspaniałe efekty terapeutyczne i lecznicze. Osoby, które chcą odnowić swoje życie i poddać się takiemu zabiegowi terapeutycznemu mogą zapisywać się telefonicznie.

W naszym gabinecie przeprowadza się również zabiegi wzmacniające organizm, a także prostowanie kręgosłupa u dzieci celem przywracania prawidłowej sylwetki. Ponadto wykonujemy komputerową analizę całego ciała, dającą obrazową diagnozę o patologicznych zmianach i skłonnościach chorobowych. W ten sposób uzyskuje się cenne wskazówki wykrywające prawdziwą przyczynę choroby, gdyż wielokrotnie zdarza się, że ludzie bezskutecznie leczą się całymi latami gdyż nie została u nich prawidłowo rozpoznana przyczyna choroby. Natomiast, aby określić stopień zakwaszenia organizmu i zapobiec rozwojowi bakterii chorobotwórczych i niepożądanych drobnoustrojów, które są przyczyną wielu chorób, wykonujemy mikroskopową analizę kropli krwi. Jest to bardzo ważne, ponieważ organizm obciążony patogenami traci odporność na zakażenia bakteriami i zdolność prawidłowej regeneracji.

Anna Mikołajczyk

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację wizyt
Tel. 606 907 764 lub 518 593 519