Bezpłatna gazeta kulturalo-informacyjna: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Zabia Wola, Baranów, Jaktorów, Brwinów, Otrębusy

Weekend niespodzianek dla milanowskich zwierząt

2014-04-24

Już w nadchodzący weekend, milanowscy wielbiciele zwierząt i ich pupile będą mogli spędzić wspaniały czas wypełniony wieloma atrakcjami. W związku z otwarciem Maxi Zoo w dniu 24.04, już w najbliższy weekend przed sklepem zlokalizowanym w Vendo Park Milanówek powstanie namiot ze specjalnymi strefami relaksu i rozrywki dla czworonożnych przyjaciół.

zdjęcie główne Zwierzaki i ich właściciele będą mogli wziąć udział w teledysku, konkursach, skorzystać ze specjalnego rabatu w wysokości 20% na produkty (od 24 do 27.04) oraz poradzić się weterynarza i behawiorysty.
Maxi Zoo to europejska sieć specjalistycznych sklepów oferująca produkty dla zwierząt, m.in. psów, kotów, gryzoni, ptaków i rybek. Sklep w Milanówku otworzy się w Vendo Parku Milanówek przy ul. Nowowiejskiej 2a. W dniach 24-27.04.2014. odwiedzający otrzymają rabat w wysokości 20% na wszystkie produkty. Maxi Zoo zaprasza również w weekend - 26. i 27. kwietnia w godzinach 10.00 - 18.00, na wielkie święto zwierzaków, przed parkiem handlowym. Na pupili czekać będzie strefa rozpieszczania, w której będą mogli skorzystać m. in. z masażu i rozczesywania oraz plac zabaw i konkursów z przysmakami. Właściciele zwierzaków będą mogli zapozować ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami przed specjalną ścianką, a zdjęcia ściągnąć z serwisu Facebook i strony Maxi Zoo. Podczas zdjęć nagrany zostanie też... teledysk ukazujący najszczęśliwsze zwierzęta w okolicy! To jednak nie koniec atrakcji - właściciele będą mogli poradzić się behawiorysty i weterynarza, a najmłodsi spędzić czas w specjalnej strefie z zabawami.
W milanowskim Maxi Zoo, na ponad 500 metrach kwadratowych powierzchni będzie można znaleźć żywność dla zwierząt we wszystkich przedziałach cenowych, jak i praktyczne, użyteczne i oryginalne akcesoria. Poza karmami wszystkich znanych marek oraz wysokiej jakości produktami dostępnymi wyłącznie w Maxi Zoo, właściciele zwierzaków będą mogli kupić m. in. smycze, ubranka, legowiska oraz artykuły pielęgnacyjne. Każdy klient może przyjść z pupilem, na którego zawsze czeka miska z wodą i drobna przekąska oraz skorzystać ze specjalistycznego doradztwa w wyborze odpowiednich produktów.
Dodatkowo, w weekend - 26. i 27. kwietnia - w warszawskich sklepach Maxi Zoo w C.H. Sadyba Best Mall i E. Leclerc - Jerozolimskie, klienci mogą liczyć na 20% rabat przy zakupach.
Maxi Zoo prowadzi blisko 1 300 sklepów w 12 europejskich krajach i zatrudnia łącznie około 8 500 osób. Przedsiębiorstwo jest liderem na rynku produktów dla zwierząt domowych w Europie.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.maxi-zoo.pl.
O Maxi Zoo:
Sieć specjalistycznych sklepów została założona w 1990 roku pod marką Fressnapf przez Torstena Toellera. W wielu europejskich krajach Fressnapf działa pod nazwą Maxi Zoo. Obecnie istnieje około 1200 sklepów w 12 europejskich krajach, co zapewnia Maxi Zoo czołową pozycję na europejskim rynku produktów dla zwierząt. W roku gospodarczym 2011 przedsiębiorstwo osiągnęło ze sprzedaży stacjonarnej i internetowej łączne obroty w wysokości około 1,36 miliarda euro. Maxi Zoo zatrudnia w całej Europie ponad 8500 osób. Więcej informacji znajdziesz na naszej nowej stronie internetowej www.maxi-zoo.pl.