Bezpłatna gazeta kulturalo-informacyjna: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Zabia Wola, Baranów, Jaktorów, Brwinów, Otrębusy

Mieszkaniec z Milanówka 13 letni Bartek zdobył brązowy medal w pływaniu

2011-11-07

Bartek Kuźma( 13 lat) mieszkaniec Milanówka zdobył brązowy medal w Długodystansowych Mistrzostwach Warszawy w Pływaniu (rocznik 98 i starsi), organizowanych przez Warszawski Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki. Zawody odbyły się 28 października w Warszawie na basenie OSiR Włochy.

zdjęcie główne

Bartek, startujący w barwach Klubu Sportowego „Jedynka" w Ożarowie Mazowieckim przepłynął 1500 m (60 basenów o długości 25 m) stylem dowolnym, rywalizując z 53 chłopcami z rocznika 1998. Osiągnął czas 18:44.95. Pierwsze miejsce należało do  Piotra Rosochaci z czasem 18:11.92, drugie miejsce zdobył  Konrad Rybak z czasem 18:15.94, obaj należą do UKS Pirania Targówek.
Bartek jest mieszkańcem Milanówka, pierwsze 4 klasy szkoły podstawowej ukończył w milanowskiej „Jedynce". Obecnie jest uczniem II klasy Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim.Współtwórcą sukcesów Bartka jest trener Rafał Jagoda.

Życzymy Bartkowi dalszych sukcesów w zdobywaniu kolejnych medali i trzymamy kciuki.