Bezpłatna gazeta kulturalo-informacyjna: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Zabia Wola, Baranów, Jaktorów, Brwinów, Otrębusy

Zima na fotelu lidera

2012-01-12

Piłkarze Grodziskiej Pogoni, przerwę zimową oprócz czekających ich ciężkich przygotowań, spędzą na fotelu lidera IV ligi. Drużyna Rafała Smalca, od początku rozgrywek spisuje się bardzo dobrze, w 16 rozegranych meczach zdobyła aż 41 punktów, przegrywając tylko jedno spotkanie i dwa remisując.

zdjęcie główne Piłkarze z Mokronoskich mogą się pochwalić także niezłym bilansem bramkowym, zdobyli bowiem najwięcej goli w rundzie jesiennej bo aż 41 i stracili najmniej, tylko 6. Najlepszym strzelcem naszej drużyny jest Tomasz Feliksiak, który na swoim koncie ma 10 trafień.
Obecnie piłkarze do połowy grudnia będą trenować 3 razy w tygodniu, w najbliższy piątek o 18:30 rozegrają sparing z LKS Chlebnia.